Appartementenverhuur "De Wadden" is op een rustige locatie gelegen in het dorp waar u aankomt met de boot: Nes. Het ligt vlakbij het sfeervolle centrum met zijn leuke winkeltjes, restaurants en terrassen.
Appartement De Wadden B is een 2 persoons **appartement (boven) gelegen op loopafstand van het centrum van het dorp Nes. Het strand ligt op ongeveer 1250 meter van het appartement.
Dit appartement ligt op een verdieping en heeft een woonkamer (ongeveer 20 m²) met open keuken. In het appartement zijn twee tweepersoons slaapkamers waarvan één voorzien van twee eenpersoons bedden en één met twee eenpersoons- bedden. Badkamer met douche en toilet.De keuken is voorzien van een koelkast met vriesvak en een koffiezetapparaat. In de woonkamer is een tv aan.
Het appartement wordt voor maximaal 2 personen verhuurd. Indien u met 3 personen komt, kunt u kijken naar appartement B3
Ons appartement is niet geschikt voor kinderen onder 4 jaar